TR
Hakkımızda
ERCAN FLEXIBLE AMBALAJ
Sürekli gelişim ilkesiyle yol alıyoruz ...
1999'da kurulan firmamız ilk olarak plastik ambalaj sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Müşteri beklentileri ve gelişen teknoloji doğrultusunda çağın gereksinimlerini yakından takip eden firmamız 2018 yılı itibariyle 100 çalışanı ve aylık 1000 tonluk üretim kapasitesine ulaşarak mutlu müşteri kitlesi oluşturmayı başardı.

Ercan Plastik dünya standartlarında kaliteli hizmet anlayışıyla uluslararası arenada markalaşarak pazar payını geliştirmeyi kendine ilke edindi. Konusunda uzman kadromuzla BRC IOP GRADE B ISO 22000-2005 ISO 9001 ISO 14001 OHSAS 18001 belgesine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyor.
  • 540+ yıllık 540 milyon piliç poşeti
  • 3500 3.500 m2 kapalı alanlı modern üretim tesisi
  • 90+ kişilik uzman kadro
  • 380+ dakikada 380 metre hızla baskı

100 kişilik güçlü altyapısıyla müşteri beklentilerine zamanında ve kaliteli çözüm üreten Ercan Plastik, çevreye duyarlı bir firma olarak geleceğe de yatırım yapmayı temel felsefe edindi. Özellikle baskılı oval piliç poşeti, ördek poşeti, hindi poşeti üretiminde yaptığı yatırımlarla son derece iddialı olan Ercan Plastik , shrink rulo, kasa torbası, tuz torbası, ekmek torbası, silaj ambalajı, laminasyonlu gıda ambalajı ve entüstriyel torbaları üretiminde de sektörde açık ara önde gidiyor.

Plastik ambalaj alanında sürekli gelişen müşteri beklentilerine daha sağlıklı yanıt veren firmamız Ar-Ge çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

Ercan Plastik A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close